Понеділок, 17.12.2018, 00:41
Вітаю Вас, Гость
> Головна » 2018 » Листопад » 2 » Обласна декада бібліотек ПТНЗ
 10:21 
Обласна декада бібліотек ПТНЗ

З 01.10 по 10 жовтня 2018р у бібліотеці нашого училища проводилася декада бібліотек професійно-технічних навчальних закладів Полтавської області на тему: «Бібліотека ЗП (ПТ)О-центр творчого розвитку учнів» (до 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського).

Для відзначення цієї дати в бібліотеці організована робота популяризації творчої спадщини видатного педагога. Читачі були ознайомлені  з багатою творчістю талановитого вчителя, педагога  з великої літери. В читальному  залі діяла тематична книжкова виставка: «Його вічний слід на землі».

Бібліотекарем проведено виховну години на тему: «Краса людської душі», на якій учні познайомилися з людиною з полум’яним серцем видатним педагогом сучасності не лише в Україні, а й у всьому світі.

Разом з учнями організували флешмоб» «Читаємо Сухомлинського».

Перечитуючи листи Сухомлинського до сина, учні переконалися в тому, що перед ними не просто талановитий педагог, а й справжній батько.

Переглянули документальний фільм» «Павлинський романтик».  Тож, підводячи підсумки декади, учні запам’ятали слова Василя Сухомлинського: «Жити, щасливо - це бути здоровим, мати улюблену справу, це коли тебе поважають люди, коли у тебе є вірні друзі, коли на землі панує любов і злагода між людьми...»

       

Переглядів: 71 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *: